Filenin Sultanları Avrupa şampiyonu oldu! Kalpler Ümraniye’de attı

Filenin Sultanları Avrupa şampiyonu oldu! Kalpler Ümraniye'de attı

Türkiye A Milli Kadın Voleybol Takımı veya en çok bilinen adları ile Filenin Sultanları, Avrupa Voleybol Şampiyonası finalinde rakipleri Sırbistan ile 3 Eylül Pazar günü saat 21.00’da karşı karşıya geldiler. Temsilcilerimiz Belçika’nın Brüksel şehrinde oynanan karşılaşmada mücadele verirken, kalpler Ümraniye’de attı.

Heyecan ile beklenen final karşılaşması için Türkiye’nin birçok noktasında dev ekranlar kuruldu ve vatandaşlar büyük final coşkusunu paylaştı. Rakibi Sırbistan’ı 3-2’lik bir skor ile mağlup etmeyi başaran Filenin Sultanları, Avrupa’nın en büyüğü olduklarını kanıtladı.

Filenin Sultanları mücadelesi Ümraniye Belediye Meydanı’nda takip edildi

Tam adı ile 2023 CEV Avrupa Şampiyonası’nda şampiyonluğa ulaşan Türkiye A Milli Kadın Voleybol Takımı’nın mücadelesi Ümraniye Belediye Meydanı’nda takip edildi. Ümraniye Belediyesi binasının üzerinde bulunan LED ekranda gösterilen final karşılaşmasını yüzlerce vatandaş takip etti.

Alana yerleştirilen sandalyelerin haricinde katlanabilir sandalyesini alan vatandaşların katıldığı etkinliğe dair anları Instagram hesabımız üzerinden paylaştık. O anları aşağıda görebilirsiniz.

Sizler bu konu hakkında neler düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden Ümraniye Haberleri okurları ile paylaşmayı unutmayın!

Bir yanıt yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.