İBB Başkanı İmamoğlu’ndan Ümraniye Alemdağ Caddesi ziyareti

İBB Başkanı İmamoğlu'ndan Ümraniye Alemdağ Caddesi ziyareti

Ümraniye Alemdağ Caddesi kapalı kısmı ile özellikle alışveriş için tercih edilen bir nokta. 2022 yılının Ekim ayında ise Alemdağ Caddesi Düzenleme İnşaatı için ihaleye çıkılmış ve fiziki çalışmalar 2023 yılının Mart ayında başlamıştı.

O zamandan bugüne cadde üzerindeki inşa çalışmaları devam ediyor. 2 Ekim Pazartesi günü ise İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı Ekrem İmamoğlu, Alemdağ Caddesi’ni ziyaret etti.

Cadde üzerinde ilk olarak vatandaşlar ile sohbet eden İmamoğlu, daha sonra ilerleyerek Alemdağ Caddesi Düzenleme İnşaatı hakkında yetkililerden bilgi aldı.

Ümraniye Alemdağ Caddesi inşaatı 2024 başında bitecek

Alanda bilgilendirme amaçlı yer alan panolarda paylaşılan bilgilere göre etaplar üzerinden devam ettirilen inşa projesinin Alemdağ Caddesi kısmının 2024 yılının Ocak ayında tamamlanması planlanırken, ara sokaklardaki çalışmaların ise Haziran ayında tamamlanması planlanıyor.

Tüm bunlara ek olarak Ekrem İmamoğlu’nun Ümraniye ziyaretine dair videolu haberimize ulaşmak için buraya tıklayarak Instagram hesabımıza ulaşabilirsiniz.

İBB Başkanı İmamoğlu'ndan Ümraniye Alemdağ Caddesi ziyareti

Sizler bu konu hakkında neler düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden Ümraniye Haberleri okurları ile paylaşmayı unutmayın!

Bir yanıt yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.