Ümraniye Belediyesi 2024 yılı bütçesi belli oldu

Ümraniye Belediyesi 2024 yılı bütçesi belli oldu

Ümraniye Belediyesi 2024 yılı bütçesi belli oldu. 6 Ekim Cuma günü Ümraniye Belediyesi’nin resmi web sayfası üzerinden yapılan paylaşımda, belediye meclisinde alınan son karara dair detaylar aktarıldı.

Ümraniye Belediyesi ekim ayı meclis görüşmelerinin üçüncü oturumu Meclis 1. Başkan Vekili Mucip Kopuz başkanlığında gerçekleştirildi. Belirtilene göre oturumda Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım, 2023 yılında Ümraniye’ye kazandırılan proje ve hizmetlerin detaylı bir sunumunu yapıp, 2024’te yapılması planlanan proje ve hizmetler hakkında da bilgi verdi.

Ümraniye Belediyesi 2024 yılı bütçesi belli oldu

Ümraniye Belediyesi 2024 yılı bütçesi 5 milyar TL

Görüşmelerin devamında Ümraniye Belediyesi 2024 yılı bütçesi de oylandı. Açıklamada belirtilene göre toplamda 5 milyar TL büyüklüğünde olan bütçenin oylamasında Adalet ve Kalkınma Partisi, Milliyetçi Hareket Partisi ve İYİ Parti meclis üyelerinin kabul oyu vermesi ile toplamda 26 kabul, 11 ret oyu ile bütçe kabul edildi.

Bütçenin kabulü ile alakalı konuşan Belediye Başkanı Yıldırım ise Ümraniye’deki gelişim ve değişimin hızının daha da artacağının altını çizerek, “Bütçe görüşmelerimizde kabul oyu kullanarak destek veren tüm meclis üyelerimize teşekkür ediyorum. Yeni bütçemizin Ümraniye’mize hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.

Sizler bu konu hakkında neler düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden Ümraniye Haberleri okurları ile paylaşmayı unutmayın!


Bir yanıt yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.