Ümraniye Devlet Hastanesi’ne nasıl gidilir? Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi yol tarifi

Ümraniye Devlet Hastanesi'ne nasıl gidilir? Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi yol tarifi

2002 yılından bu yana hizmet veren Ümraniye Devlet Hastanesi, İstanbul Anadolu Yakası’nın sağlık alanında kapsamlı hizmet sunan sağlık kuruluşlarından biri. Hem Ümraniye sakinlerine hem de çevre bölgelerde yaşayanlara sağlık hizmeti sunan bu hastane, uzman kadrosuyla da dikkat çekiyor. Biz de bu içeriğimizde, Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne nasıl gidilir? diyoruz. İşte Ümraniye Devlet Hastanesi için detaylı yol tarifleri:

Ümraniye Devlet Hastanesi’ne nasıl gidilir?

Üsküdar’dan Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Ulaşım

Otomobil ile: Üsküdar’dan çıkarak Şile Otoyolu’na katılın. Şile Otoyolu üzerinde ilerleyerek Ümraniye istikametine yönelin. Hastaneye ulaşmak için Şile Otoyolu üzerindeki Ümraniye Küçüksu Caddesi çıkışını kullanarak, Küçüksu Caddesi’ne çıktıktan yaklaşık 300 metre sonra yapacağınız dönüş ile Parıltı Sokak’a geçiş yapın. Bu sokakta dümdüz devam ettikten sonra yapacağınız sola dönüş ile ise Hatip Caddesi’ne ulaşacaksınız. Hatip Caddesi sonunda ise karşınıza Ümraniye Devlet Hastanesi çıkacak.

Toplu Taşıma ile: Üsküdar’dan M5 Üsküdar-Çekmeköy metro hattıyla Yamanevler istasyonuna gidin. Ardından 20K, 13H ve 10 numaralı otobüsleri kullanarak Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne ulaşabilirsiniz. İETT hatlarına ek olarak bölgeye giden minibüslere de binebilirsiniz.

Beykoz’dan Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Ulaşım

Otomobil ile: Beykoz’dan çıkarak TEM Otoyolu’na katılın. TEM Otoyolu’nu kullanarak Ümraniye çıkışına yönelin. Ardından Şile Otoyolu Üsküdar yönünde hastane tabelalarını takip ederek yan yol üzerinden hastaneye direkt olarak ulaşabilirsiniz.

Toplu Taşıma ile: Beykoz’dan Ümraniye’ye gitmek için 11H veya 20 numaralı otobüs hatlarını tercih edebilirsiniz. Bu otobüslerden 20 numarada Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi durağında inerek direkt olarak, 11H ile ise Ümraniye Telekom durağında inerek yaklaşık 10 dakikalık bir yürüyüş ile ulaşım sağlayabilirsiniz.

Çekmeköy’den Ümraniye Devlet Hastanesi’ne Ulaşım

Otomobil ile: Çekmeköy’den Şile Otoyolu’na bağlanarak Ümraniye istikametine gidin. Hastaneye ulaşmak için hastane tabelalarını takip ederek yan yol üzerinden hastaneye direkt olarak ulaşabilirsiniz.

Toplu Taşıma ile: Çekmeköy’den M5 Üsküdar-Çekmeköy metro hattını kullanarak Yamanevler istasyonuna gidin. Ardından 20K, 13H ve 10 numaralı otobüsleri kullanarak Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne ulaşabilirsiniz. İETT hatlarına ek olarak bölgeye giden minibüslere de binebilirsiniz.

Yukarıda belirtilen ulaşım yöntemleri içerisinde tercih ettiğiniz güzergah üzerindeki trafik durumu ve toplu taşıma saatlerini kontrol etmeyi unutmayın. Ayrıca, güzergah değişiklikleri veya güncellemeler için yerel ulaşım duyurularını düzenli olarak takip etmeniz önerilir.

Ümraniye Devlet Hastanesi Adresi

Hastanenin buraya tıklayarak ulaşabileceğiniz resmi web sayfası üzerinde paylaşılan bilgilere göre hastanenin tam adresi aşağıdaki gibi:

Elmalıkent Mahallesi Adem Yavuz Caddesi. No:1 Ümraniye / İstanbul

Tüm bunlara ek olarak Ümraniye Devlet Hastanesi nerede ve nasıl gidilir yazımız hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer Ümraniye Haberleri okurları ile paylaşmayı unutmayın.

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.