Ümraniye İlçe Milli Eğitim Müdürü Özen’den LGS tercih ziyaretleri

Ümraniye İlçe Milli Eğitim Müdürü Özen'den LGS tercih ziyaretleri

4 Haziran 2023 tarihinde Türkiye genelinde gerçekleştirilen LGS sınavı için tercih süreci 3-19 Temmuz 2023 tarihleri arasında yapıldı. Öğrencilerin tercih sonuçlarını merakla beklerken, Ümraniye İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Özen bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

Ümraniye İlçe Milli Eğitim Müdürü Özen’den 3 okula ziyaret

Ümraniye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün web sayfası ve sosyal medya hesapları üzerinden yapılan paylaşımlara göre Özen, ortaöğretim kurumlarında tercih sürecindeki öğrencilere danışmanlık yapan birimlerden Ümraniye Merkez İmam Hatip Ortaokulu, Ümraniye Mehmet Akif Ersoy İmam Hatip Ortaokulu ve Ümraniye Nihat Sami Banarlı Ortaokulunu ziyaret etti.

Açıklamada tercih danışmanlığı sürecinde görev alan tüm idareci ve öğretmenlere teşekkür edilirken, öğrencilere lise eğitimlerinde başarılar dilendi ve “Öğrencilerimize hem kendi gelecekleri hem de ülkemizin geleceği için en doğru kararı vererek gelecek hedefleri için gayret gösterecekleri bir eğitim öğretim hayatı dileriz.” temennisinde bulunuldu.

Ümraniye İlçe Milli Eğitim Müdürü Özen'den LGS tercih ziyaretleri

Sizler bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden Ümraniye Haberleri okurları ile paylaşmayı unutmayın!

Bir yanıt yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.