Ümraniye Yaz Fest 2023’te Sinan Akçıl, Cengiz Kurtoğlu, Ekin Uzunlar ve Kaan Gökman sahne aldı

Ümraniye Yaz Fest 2023'te Sinan Akçıl, Cengiz Kurtoğlu, Ekin Uzunlar ve Kaan Gökman sahne aldı

Ümraniye Belediyesi’nin resmi sosyal medya hesapları üzerinden 28 Ağustos 2023 Pazartesi günü yapılan duyuru ile birlikte Ümraniye Yaz Fest 2023 etkinliği için tarih ve sahne alacak sanatçılar duyurulmuştu.

Ümraniye Yaz Fest 2023 etkinliği 1 Eylül Cuma günü ve 2 Eylül Cumartesi günü Ümraniye Alemdağ Caddesi üzerinde bulunan 15 Temmuz Şehitler Meydanı üzerine kurulan sahnede gerçekleştirildi.

Ümraniye Yaz Fest 2023 kapanışını Cengiz Kurtoğlu yaptı

1 Eylül Cuma günü akşamı festival kapsamındaki sahne DJ Kaan Gökman, Ekin Uzunlar ve Sinan Akçıl’ındı. Bir sonraki gün 2 Eylül Cumartesi günü ise vatandaşlar sahnede DJ Kaan Gökman ve Cengiz Kurtoğlu’nu dinledi.

Belediye tarafından paylaşılan web sayfası içeriğinde ise Ümraniye Belediye Başkanı Yıldırım’ın konserler hakkında “İki gün boyunca Türk müziğinin sevilen sanatçılarını sizlerle buluşturduk. Sanatsal ve kültürel etkinliklerimize hız kesmeden devam edeceğiz. Emeği geçen herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dediği bilgisi paylaşıldı.

Sizler bu konu hakkında neler düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden Ümraniye Haberleri okurları ile paylaşmayı unutmayın!

Bir yanıt yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.