Viktor Klonaridis, Ayman Bouali, Dejvi Bregu ve Daouda Karamoko Bamba Ümraniyespor’da

Viktor Klonaridis, Ayman Bouali, Dejvi Bregu ve Daouda Karamoko Bamba Ümraniyespor'da

Geçtiğimiz günlerde sizlere Ümraniyespor tarafından 25 yaşındaki kaleci Übeyd Adıyaman’ın 1 + 1 yıllık anlaşma ile bünyesine kattığı bilgisini paylaşmıştık. 23 Temmuz Pazar günü semtin takımı bir atak yaparak, sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımlar ile 4 yeni transfer duyurdu.

Ümraniyespor 4 yeni ismi renklerine bağladı

23 Temmuz Pazar günü saat 13.00 sularında ilk olarak 28 yaşındaki Fildişi Sahili kökenli santrafor Daouda Karamoko Bamba’nın 1 yıllık anlaşma ile kırmızı beyazlı renklere bağlandığı açıklandı.

Yaklaşık bir saat sonra ise 27 yaşındaki Arnavut sol kanat oyuncusu Dejvi Bregu’nun 1 yıllık sözleşme ile takımın kadrosuna dahil olduğu duyurusu paylaşıldı. 27 yaşındaki sporcu ülkemizde daha önce Boluspor forması giymişti.

Bregu ve Bamba’nın ardından Birleşik Arap Emirlikleri(BAE) takımı Baynounah’dan 23 yaşındaki Faslı sağ kanat oyuncusu Ayman Bouali’nin 1+1 yıllık anlaşma ile Ümraniyespor’a transfer olduğu açıklandı.

23 Temmuz Pazar günü son olarak geçtiğimiz sezon Yunanistan Süper Ligi takımı Atromitos forması giyen 30 yaşındaki hücum oyuncusu Viktor Klonaridis ile 1+1 yıllık prensip anlaşmasına varıldığı açıklandı. Belirtilene göre sağlık kontrollerinin ardından bu transfer resmiyet kazanacak.

Sizler Ümraniyespor tarafından yapılan bu transferler hakkında neler düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden Ümraniye Haberleri okurları ile paylaşmayı unutmayın!

Bir yanıt yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.